KONST / Litografier / Färglitografi 12634357
nr 1263 4357
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 3/375. Motivet: 42x32 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 juli 2019
kl 19:09:04
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin